Розробка електронних лекал за тиждень!

 Навчання комп'ютерному  проектуванню.    

 Готові лекала Patterns-Abris.

інтернет +магазин +викройок, +конструкторське +бюро +одягу, послуги +конструктора +одягу в Києві, Internet +shop +patterns, +design +bureau +clothes, services +designer +clothes in +Kyiv, интернет +магазин +выкроек, +конструкторское +бюро +одежды, услуги +конструктора +одежды в +Киеве

Україна - Київ  спільно Ізраїль - Бат-Ям

Дизайн-менеджер Динара  

WhatsApp  и  Viber  

Репост у соцМережі

Команда професіоналів конструкторів у САПРо «Грація»

Студія комп'ютерного дизайну АБРІС - це сімейний бізнес двох спеціалістів (мама та дочка)
Використовуємо німецьку систему конструювання одягу "Мюллер & син" з  2001 року.

Високі комп'ютерні технології проектування одягу САПР Грація з 2015 року.
Работаем в партнёрстве с многими аутсорсами Украины.
Наша надёжность - залог вашей прибыли!

              Відеоролик - Ранок по-київськи від 20.03.20

 Електронні лекала - професійний вибір! 

Ім'я *
Email *
Телефон *

Професіонали своєї справи

Мавлєєва Лілія -   технолог-конструктор швейного виробництва.

      Працювала головним інженером на швейній фабриці у м. Комсомольське, Донецькій обл. Працювала на швейній фабриці Постачсервіс м.Жашків, Черкаська обл. Працювала м.Київ конструктором-технологом ПП Джафарова (аутсорсинговий цех з пошиття текстильного та трикотажного одягу у місті Київ) Керівник виробництва – конструктор одягу швейний цех Торгової фірми lanett (домашній одяг та білизна). Українські вишиванки Foberini конструктор-фріланс.
 Лілія стала переможцем у грантовому конкурсі, який проводить Громадська організація Крим SOS у Києві, фінансована Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Це дало нам можливість купити конструкторську програму САПР «Грація», комп'ютерну техніку та деяке швейне обладнання. Заснування Студії дизайну Абріс у 2016 році.

Мавлєєва Дінара -  модельєр-конструктор швейного виробництва.

  Працювала у м. Донецьку на швейній фабриці «Велтрі» у комп'ютерній програмі Грація, а далі у сімейному ательє «ЛіАна. Працювала у Модній Касті у відділі розмірних сіток. Працювала на підприємстві ТОВ "ТД "ЕКО ГРУП" Дизайн-менеджером має контакти з виготовлювачами швейної продукції. Працювала конструктором на швейній фабриці «Трініті» у Києві. Модельєр-конструктор одягу швейного цеху Торгової фірми lanett (домашній одяг та білизна).
   Динара стала переможцем у грантовому конкурсі, що проводиться Громадською організацією Чернігівський громадський комітет захисту прав людини, фінансованим Агентством ООН з питань міграції (МОМ). Це дало нам можливість закупити плоттер для друку лекал на папері та обладнання для створення швейної лабораторії та нового робочого місця.

Креативні інновації Студії Абріс

Ми застосовуємо Європейську систему конструювання одягу
"Мюллер і син" та міжнародні розмірні сітки.


 • 10 років – Сімейне ательє з пошиття одягу «ЛіАна» (синтез виробничих технологій із технологіями індивідуального пошиття). В Ательє ми здійснювали пошиття одягу на індивідуальні замовлення.
 •  Студія комп'ютерного проектування одягу "АБРІС"
  Конструкторське бюро інноваційних технологій.
 • Європейська система конструювання одягу + технології САПР «Грація»

 • Міжнародні розмірні сітки.

 • Високі комп'ютерні технології САПР "Грація", останньої 410 версії. 

 • Розроблено свої МЮСТи (стандарти Мюллера для систем автоматичного проектування одягу) з урахуванням останніх антропологічних досліджень.

Працюємо за цією системою з 2001 року!

Ми використовуємо Високі технології САПР «Грація»
останньої 401 версії, для того щоб забезпечити комплексну автоматизацію дизайнерської та конструкторської розробки
.

Переваги

 • Автоматизація вирішення всіх завдань конструкторської підготовки
 • Необмежені можливості для творчості
 • Висока швидкість розробки лекал
 • Бездоганна якість виробів у всьому діапазоні розмірів
 • Передача комплекту лекал замовнику у зручному форматі
 • Друк комплекту лекал на плотері.
Ми використовуємо
 • Конструювання та Моделювання  Конструктор будує базові та модельні конструкції виробів за будь-якою методикою в одному розмірі; швидко і точно    система проектування одягу будує лекала необхідних розмірів, ростів і повнот з урахуванням типології населення (європейські, американці, азіати, …), перебудовує лекала на конкретні постаті з автоматичним контролем і коригуванням поєднання деталей у кожному розмірі та створення табеля заходів.  
 • Виведення на плоттер
                  - Створення PLT-файлів для друку лекал на віддаленому плотері
                  - Створення PDF-файлів. Друк на своєму плоттері ширина друку 60см

Інноваційний метод повторюваного алгоритму при розмноженні лекал на розміри/зростання не дає похибки. 

Ми проводимо навчання в Академії стилю та дизайну
АНДРЕ ТАН

 • Навчання фахівців у системах автоматичного проектування одягу САПР «Грація» для конструкторів та закрійників.  https://studiyaabris.com/school_saprGrazia  Учні працюватимуть у тій системі, якою звикли конструювати.
 • СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ;
  У 2018 році КримСОС та Агентство ООН у справах біженців підтримали наш проект на конкурсі грантових програм для ініціатив переселенців. Нам закупили швейне обладнання і ми 6 місяців проводили БЕЗКОШТОВНІ курси навчання шиттям по готових лекалах для жінок із сімей, які потрапили у важкі життєві обставини, у тому числі із сімей переселенців Криму та Донбасу, а також із сімей учасників АТО. Базові курси – БК для тих, хто хоче навчитися конструювати одяг чи вдосконалювати навички крою. Навчання проходило на основі німецької системи конструювання одягу "Мюллер та Син" з подальшою адаптацією до комп'ютерного конструювання.

       Проведення курсів:
- по конструюванню у САПР "Грація",
- пошиття по готових лекалах студії АБРІС,
- розкрою та моделювання одягу.

Інтерв'ю і публікації про Студію  Abris Мавлєєви

1 / 1

 UA: Українське радіо "Голос Донбасу" 

" НАШІ ГОСТІ - це наше натхнення"

А ми надихатимемо вас такими історіями у програмі Анна Данько "Я можу"

 UA:  Українське радіо   щопонеділка о 14.15   

 "Голос Донбасу"   ефір  от 05.02.2020

Родина Мавлєєвих - саме такі. Після початку війни мама з дочкою та маленькою онучкою виїхали у невідоме. Спочатку сім'я розділилася: Lilia Mavleeva працювала на фабриці у Жашкові, а донька Dinara Mavleeva з онукою поїхали до Києва. Далі були пошуки роботи, житла та сенсу буття - усе таке схоже з історіями більшості переселенців. Але ця - особлива. Працюючи у швейних майстернях, дівчата зрозуміли, що є ніша, яку треба розвивати. Це: виготовлення лекал для одягу. Вони знаходили навчальні курси, писали безліч заяв на гранти і таки досягли свого. 

Зараз це Студия дизайна одежды АБРІС, яка співпрацює з провідними дизайнерами країни. Але якщо ви думаєте, що ці дівчата заспокоїлися - ні! У них нова мета: створювати власні колекції одягу! І ми впевнені, що це у них вийде!

Мі пишем у соцмережі - о нас говорят! 

1 / 4

АВТОМАТИЗАЦИЯ, МЕХАНИЗАЦИЯ и УСЛОВИЯ ТРУДА. 

ТРИ КИТА ШВЕЙНОГО БИЗНЕСА – это автоматизация, механизация и условия труда.

Три фактора, при которых ваш швейный бизнес будет развиваться, 
приносить прибыль,  и будет способен выдержать конкуренцию.

Статья Лилии Мавлеевой     от 03.05.2017

        Для собственников швейных производств у меня есть две новости - одна хорошая и одна плохая: Первая - хорошая: Швейная промышленность жива и более того она находится в состоянии роста. Сейчас в Украине, только ленивый не мечтает открыть свой швейный цех. Почему? Некоторые из причин есть здесь http://www.atelie.in.ua/page.php?806, но они не так существенны. Сейчас даже многие европейские компании перенесли свои швейные производства в Украину из Китая.        И тут сложились два фактора в пользу нашей страны: 1 фактор - стоимость рабочей силы; 2 фактор - близость транспортировки. В результате с/с производства одежды в Украине стала меньше, чем в Китае. Для нашей же торговли - цена закупки за рубежом стала больше, чем цена производства у нас в Украине, а не мифическое - «я всю жизнь мечтал свое производство одежды и украинский бренд… и т.д.т.п…» То есть чисто экономические причины.         Вторая – плохая новость: Развивается швейная промышленность хаотично и бессистемно. Тридцатилетний застой швейных цехов, а в некоторых случаях и уничтожение, повлияли на то, что у нас не осталось специалистов и нам теперь нужно их взрастить заново. Те специалисты, которые остались и не ушли из отрасли, в некоторых случаях, безнадёжно отстали от мирового прогресса. Да друзья швейники прогресс не стоял на месте все эти 30 лет. И на фразу « У меня новый проект я открываю свою швейку!» Хочется задать вопрос, а как? По принципу торговли? Тут купил, там продал? Сейчас швейные цеха открывают люди, которые принципе не знают, что такое производить. И это печально. Они привыкли закупать товар, а не сырьё и фурнитуру.             Многие из таких начинающих даже не знают, что коллекцию нужно создать как минимум трижды: в виде прорисованной коллекции, в виде разработки и виде собственно самого швейного производства. И за каждый этап нужно заплатить. А ещё процесс происходит во времени и первый этап нужно начинать за 3-6 месяцев до предполагаемого поступления в продажу (зависит от вида продукции):

АВТОМАТИЗАЦИЯ, МЕХАНИЗАЦИЯ и УСЛОВИЯ ТРУДА 

ТРИ ЭТАПА - дизайнерский, разработка лекал и производство.

ЭТАП ДИЗАЙНЕРСКИЙ - мы так сяк закрываем: недостатка в молодых и начинающих нет, да и сам желающий вложится - сам всё в дизайне понимает, что лишний раз тратится?ЭТАП РАЗРАБОТКИ – «Что нам стоит дом построить, нарисуем - будем жить!»
Какого конструктора нужно взять на работу? Конструктор, который не знает, по какой методике он конструирует - это не конструктор. И ответ: «А я уже по своей..» - говорит лишь о том, что это, в лучшем случае, хороший закройщик индпошива и не факт, что он согласен развиваться: «Да я 20 лет так строю…» Производство одежды по размерам – это нечто иное, это как раз то, что мы толком не делали 30 лет. Можно обратиться в студии компьютерного проектирования как наш «АБРИС»   http://studiyaabris.com   или в экспериментальные цеха, но вам нужно будет научиться готовить техническое задание (вариант с фотографии не будем рассматривать, он слишком затратный впоследствии)
        А может вам повезёт, и вы найдёте два в одном модельера и конструктора. А может вам повезёт ещё больше ваш дизайнер возьмёт на себя функции дизайн-менеджера (т.е. будет ещё и с поставщиками работать), а заодно и окажется, что он сам может делать и размножать по размерам электронные лекала. На зарплату придётся тогда раскошелиться https://rabota.ua/cv/6709284
Но платить всё равно придется, не сомневайтесь.
Если вместо технического задания дизайнера сами набросаете да ещё и купите дешёвые не отработанные лекала (с пошивом образца и отработкой в два раза дороже), то затратите на производстве на подгонке кучу времени. Кстати вы уверены, что ваш закройщик достаточной квалификации? Закройщики в производстве кроят настилами по готовым лекалам. Даже если у них и был в прошлом опыт индпошива, как это знание применить к стандартным размерам и ростам? Получите кучу негатива за «неправильные» лекала и не факт, что на выходе будет одежда, которая сидит на фигуре.

АВТОМАТИЗАЦИЯ, МЕХАНИЗАЦИЯ и УСЛОВИЯ ТРУДА 

ПРОИЗВОДСТВО или какое оборудование купить ?

ЭТАП ПРОИЗВОДСТВА - В таком виде будите открывать?
Как 30 лет назад остановились? Или всё-таки на перспективу дальнейшего развития и с учётом растущей конкуренции?

«Куплю швейные машинки, сниму производственную площадь, наберу швей и айда прибыль получать!» Не получится.
- С чего начать? Как правильно оснастить швейный цех? Есть компании в Украине, которые делают под ключ швейные цеха, мы работаем с   #СПЕЦТЕХПРОМСИГ.                    Нужно правильно электрику завести и освещение смонтировать, межстолья в швейном цеху, раскройный стол,  стеллажи,  тележки  всякие для транспортировки http://stp-sig.com.ua/service/24.htm
Я встречала цеха, где провода под ногами у швей пересекаются и освещение в пол нормы, т.е. вечер наступает и швея как крот в темноте (знакомый дядя Ваня по дешёвке сделал электрику). Бывает, что на рубильнике швейная часть цеха выключается только вместе с раскройной, а свет постоянно вырубается, при закипании электрочайника. Видала раскройные столы порезанные ножом с частично снятым покрытием – «А шо спецуха - сойдёт и так». Бывает, полуфабрикаты почти на полу или в непонятных коробках транспортируются. Это всё ваши будущие производственные ПОТЕРИ, которые комом лягут на себестоимость вашей продукции. В общем – нужно заказать проект, или нанять руководителя производства - технолога, который минимизирует ваш проект.
         Сначала определитесь с видом продукции: верхняя одежда или легкая, с видом ткани: текстиль или трикотаж. Вариант начнем шить разгрузки, а затем если что перейдём на сорочки мужские - не катит. Разные материалы, разное оборудование, разные приспособления малой механизации и т.д.

АВТОМАТИЗАЦИЯ, МЕХАНИЗАЦИЯ и УСЛОВИЯ ТРУДА 

ШВЕЙ НЕТ
или почему они уходят ?

      А вот ещё из жизни: компания начала выпускать продукцию из очень тонкого трикотажа с кружевом, аналог Италии, но швейные машинки втюхали продавцы оборудования на среднюю и тяжёлую ткань: « А что можно же перестроить на тонкую!» Можно, и перестроили, просто тонкий но плотный трикотаж проходит, а более мягкий - затягивает, да и тонкий штапель качественно не получается, а шёлк и шифон, догадайтесь? Не мечтайте ни о качестве, ни о скорости. Шьём – порем, почему на расчётную норму не выходим? Для тех собственников, которые ещё не поняли: попробуйте КУВАЛДОЙ забить в доску тоненький маленький гвоздик, а два, а три гвоздика…, и то, сколько времени это займёт? Даже если уголки заострить… Спеца конечно можно найти…наверно… Но мы же говорим о промышленном производстве, о тираже каждой модели от 100 до 1000 единиц. Хотим прибыль получать. Может кувалду на маленький молоток поменять?                Может для собственников и не очень приятно, но ответ очень прост: условия труда + прозрачное начисление заработной платы. Пример: Предприятие имеет схему разделения труда, расценки поступают в швейный цех вместе с запуском новой модели, ведутся записи, сверки, но конечная зарплата всегда не соответствует тому, что швея посчитала. Сейчас все швеи грамотные считать умеют, но бухгалтера в компании видимо нет. В результате полный хаос, ругня и как один из факторов УТЕЧКА КАДРОВ.
                А может быть и так: условия труда ужасные - собственник насмотрелся, в каких условиях работают швеи в Китае, не хочет понимать, что мы-то не в Китае. Наш народ одной ногой в Европе, многие на заработки в Польшу и Литву съездили. И работать, как китайцы ДАЖЕ НЕ СОБИРАЮТСЯ, хотят по меньшей мере как в Польше. А там цеха выстроены грамотно; освещение, приспособления всякие, специализированные швейные машинки на электронике, да все с сервомоторами. Проживание и обеды, даже из зарплаты не вычитают, при расчёте всё до копейки прозрачно, да и зарплата больше в два раза.
              Если вы не можете платить больше, то создайте такие условия труда, при которых швее будет не нужно отрываться от семьи и ехать в другую страну или искать другой цех.

Керівник навчальної програми Студії  Абріс.

Конструктор-технолог Мавлеева  Лилия.

"Студія комп'ютерного дизайну одягу Abris" 
02099, м. Київ,  
вул. Севастопольска,
 буд. 13, кв.3
ФОП Мавлєєва  Л.А.
ІНН 2362024085

e-mail:  studiyaabris@gmail.com

Група

Сторінка

Дизайн-менеджер   

Дінара Мавлєєва   

+ 972 50 239 1819

WhatsApp и    Viber
+ 380 93  279 6200


Лілія Мавлєєва   

+ 380 96 357 1096

+ 972 50 239 1822